Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že vzhledem k celozávodní dovolené od 5.7.2024 do 14.7.2024 budou objednávky zaslané v tomto termínu postupně vyřizovány od 15.7.2024. Děkujeme za pochopení. Team vceliramek.cz

Včelí rámek 39x24 cm vypletený

Kód: RMC_00
Náš Výrobek
Značka: HelpSoul
22,90 Kč
Skladem

Kvalitní konstrukce včelích rámků o rozměrech 39 x 24 cm je ručně vyráběná stlučením či sponkováním a následně vypletena nerezovým drátkem. 

Do jednoho poštovného je možné zabalit 100 ks.

Po předchozí úhradě lze tyto rámečky osobně odebrat, kromě Bystřice pod Hostýnem i na odběrných místech: Jihlava, Třebíč, Havlíčkův Brod, Miroslav, Bzenec. Váš požadavek zapište do poznámky objednávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní konstrukce včelích rámků o rozměrech 39 x 24 cm je ručně vyráběná stlučením či sponkováním a následně vypletena nerezovým drátkem. 

Dodatečně můžete k rámku přikoupit přidané příslušenství v podobě přidání mezer či zděří.

Včelí rámky jsou vyrobené z lipového dřeva, které se vyznačuje svojí lehkostí i pružností, hlavní výhodou je ale jeho pevnost díky stavbě letokruhů – dřevo se méně štípe a je tak skvělým materiálem pro sbíjení a následné užívání.

Rámky jsou ručně vyráběné v chráněné dílně v okolí Bystřice pod Hostýnem se zapojením hendikepovaných lidí za účelem jejich pracovního posílení.

 Kvalitní konstrukce

 Pevné lipové dřevo

 Ruční výroba

Doplňkové parametry

Kategorie: 39x24
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.17 kg
? Délka: 39
? Výška: 24