Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že vzhledem k celozávodní dovolené od 5.7.2024 do 14.7.2024 budou objednávky zaslané v tomto termínu postupně vyřizovány od 15.7.2024. Děkujeme za pochopení. Team vceliramek.cz

O nás

 O nás

Cílem našeho e-shopu www.vceliramek.cz je nabízet co nejširší skupině včelařů stále se rozšiřující nabídku našich vlastních výrobků určených pro včelaření. Nabízené včelařské vybavení z velké části vyrábíme v našich dílnách – ať už se jedná o včelí rámky různého typu a rozměru či nově nástavky včetně celých úlových sestav. Jedná se tedy o ruční českou poctivou výrobu zaměřenou na kvalitu a ne na kvantitu.

 Untitled_3.19.1_1

Naše výrobky se snažíme nabídnout všem, kterým záleží na včelaření. A to od těch nejmenších včelařů až po velkoodběratele, kteří naše produkty následně dále prodávají ve svých obchodech, dále také kamenné prodejny či včelaře, kteří jsou členy Českého svazu včelařů. Stejně tak se nebojíme i individuálních požadavků, které jsme schopni po předchozí domluvě nacenit a vyrobit.

Untitled_1.50.1             

 Neméně důležitou informací je, že v našich kooperačních dílnách HelpSoul, HSoul Wood, Lilacosta a HSoul Invest dokážeme pokrýt široké požadavky našich zákazníků. Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením, jejichž práce ale není o to méně kvalitní, ba naopak. S našimi zaměstnanci tvoříme tým, kterému nejde jen o princip prodeje za každou cenu, ale jde nám o to, aby naši zákazníci byli spokojeni s našimi výrobky a naší prací a ozvali se nám či u nás objednali znovu. Cíl máme totiž společný – aby se včelařům a následně i včelám dařilo.

Děkujeme.

Tým eshopu www.vceliramek.cz