Kompletní sestava BYSTŘIČÁK - úl 39x24 zateplení 2cm / 2 nástavky + další příslušenství

Kód: UL_SET_01
Náš Výrobek
Značka: HelpSoul
3 799 Kč
Dodání 2-3 týdny

Úlová sestava BYSTŘIČÁK o dvou nástavcích rámkové míry 39x24.

Základní cena obsahuje:

 

- 1x sololitové víko BYSTŘIČÁK + plechové víko

- 2x zateplené nástavky BYSTŘIČÁK - 2cm

- 1x varrao dno BYSTŘIČÁK

- 1x strúpkovou folií

- 2x česnové uzávěry

- 1x kapsové krmítko

- 22ks rámků - vypletených s mezerníky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úlová sestava BYSTŘIČÁK je připravena tak, aby včelař měl vše kompletně nachystáno k použití. Tato sestava obsahuje 2x palubkové nástavky, 2x česnové uzávěry, 1x varroa dno, 1x sololitové víko, 1x plechové víko, 1x kapsové krmítko, 1x strupková folie, 1x mateří mřížka plastová a také 22x kompletně připravených rámků. Tedy rámky o rozměru 39x24 z lipového dřeva jsou vypleteny nerezovým drátem a jsou opatřeny mezerníky.

Pro výrobu včelích úlů používáme kvalitní smrkové dřevo a veškeré pevnostní spoje čepujeme tak, aby bylo dosaženo požadované pevnosti.

Úly zateplujeme 2cm EPS.

Česnový uzávěr je osazen uprostřed čelní strany nástavku a je možné vybrat si z pěti barev. Stačí do poznámky poznačit zda chcete česnový uzávěr bílý, žlutý, zelený, modrý či červený.

Včelí úly BYSTŘIČÁK a také rámky jsou ručně vyráběné v našich dílnách, kde se snažíme zapojovat osoby se zdravotním postižením či jiným znevýhodněním a tak přispět k vytváření pracovních příležitostí pro znevýhodněné osoby na trhu práce. Na všech našich produktech si necháváme obzvláště záležet.

 Kvalitní a pevná konstrukce

 Smrkové dřevo 

 Vlastní ruční výroba

Doplňkové parametry

Kategorie: AKČNÍ ZBOŽÍ
Hmotnost: 25.191 kg